O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Změna zařazení vlákna

Nadpis





Kvíz pro pátečníky

Byl jsem vyvenčit manželku, 01.07.2017 22:15, petras, (Houby)

dopoledne jsem lítal po městě,nákupy,pokažená pila,nová žehlička,o půl jedné jsem už řezal v lese do půl šesté,sotva jsem se dovlekl domů a v šest s manželkou na houby.

Re: Byl jsem vyvenčit manželku, 01.07.2017 22:15, petras, (Houby)

na loukách,kde poblíž pracuji,kvete spousta těchto kytiček,název jsem už z loňska zapomněl

Re: Re: Byl jsem vyvenčit manželku, 01.07.2017 23:51, chorcheee(m), (Houby)

Mečík střechovitý (Gladiolus imbricatus).

Re: Byl jsem vyvenčit manželku, 01.07.2017 22:15, petras, (Houby)

zase trochu hrátek s clonou

Re: Byl jsem vyvenčit manželku, 01.07.2017 22:15, petras, (Houby)

než jsem dofotil,manželka našla tohoto krasavce se skoro černou hlavičkou

Re: Re: Byl jsem vyvenčit manželku, 02.07.2017 06:38, Milda, (Houby)

Parádní kousek. Opravdu krasavec.

Re: Byl jsem vyvenčit manželku, 01.07.2017 22:15, petras, (Houby)

pak cestou k autu,chudák za mřížemi

Re: Byl jsem vyvenčit manželku, 01.07.2017 22:15, petras, (Houby)

tak jsem ho osvobodil

Re: Re: Byl jsem vyvenčit manželku, 01.07.2017 22:54, MACEK, (Houby)

Krása

Re: Re: Re: Byl jsem vyvenčit manželku, 01.07.2017 23:04, petras, (Houby)


Snad to začne,před třemi roky každé dva dny tak 150 smrkáčů na jednom místě,pak dva roky bída.

Re: Re: Byl jsem vyvenčit manželku, 02.07.2017 00:07, Dano, (Houby)

Dobré, já nenašel dneska ani jednoho a to jsem nachodil dost.
Říkám, tentokrát to nahrává Jesenicku.

Re: Re: Re: Byl jsem vyvenčit manželku, 02.07.2017 00:11, petras, (Houby)

To bylo jen na jednom místě,je fakt,že tam vždy začínají,jinde nebylo taky nic.Chtělo by to vodu,vlhko je,ale ten suchý vítr dokáže vrchní vrstvu vysušit a zbytek dodělají ty plazivé potvory.

Re: Re: Re: Re: Byl jsem vyvenčit manželku, 02.07.2017 00:23, chorcheee(m), (Houby)

Petrasi, jen chci vyjádřit svůj názor, že mi vadí, že trvale nedodržuješ dohodnutý limit. Přijde mi to nefér, když ostatní max. 6 fotek denně dodržují. Navíc je to většinou na způsob "podívejte, co jsem nafotil", bez podrobnějšího popisu či příběhu. Mnohé zcela nehoubové. Ale ostatní uživatelé se nějak nebouří, zřejmě jim to nevadí nebo dokonce vyhovuje. Takže budu nejspíše zase za toho nepřizpůsobivého (nebo v tomto případě spíše nesnášenlivého) já...

Re: Re: Re: Re: Re: Byl jsem vyvenčit manželku, 02.07.2017 01:01, Kraken(m), (Houby)

Tak abych tě v tom chorcheee nenechal samotného. Petrasi, že dáš něco nehoubového mi nevadí, fotky máš pěkné. Ani kdybys občas překročil zde dohodnutý limit. Taky ho někdy nedodržím, ovšem jen když mám každou fotku jinou. Ale třikrát pohled na dva hřiby, sedmkrát pohled na jednoho a pak ještě třikrát na dalšího, to už je trochu přehnané! V tom musím dát chorcheeemu za pravdu.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Byl jsem vyvenčit manželku, 02.07.2017 08:06, MACEK, (Houby)

Každý jsme tak trochu závodník, někdo víc.

Re: Re: Re: Re: Re: Byl jsem vyvenčit manželku, 02.07.2017 09:31, vevanek, (Houby)

Dnes se musím postavit za názor chorcheeho Ráda se podívám, co vám všechno roste, ale 7x jeden hříbek... Je to škoda, protože se podívám na ten první a pak točím kolečkem, protože technické úrovni fotky zas tolik nerozumím. Kdyby byl ten hříbek v sekci fotografování s popisem nastavení foťáku, pak by to pro mě mělo přínos a něco bych se mohla přiučit.
Teď, když vám napršelo, tak budou přibývat fotky ostatních a petras určitě přibrzdí

Re: Re: Re: Re: Byl jsem vyvenčit manželku, 02.07.2017 00:24, Dano, (Houby)


Ale dneska to bylo horší než u vás, v Beskydech nebylo normálně skoro nic, ani na polívku


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30